Nemrut - Mardin Turu (4 gün)

Nemrut - Mardin Turu (4 gün)

Kapadokya Nemrut     4 Gün - 3 Gece
Açıklama

Kapadokya’da konakladığınız otelden alacağız ya da havalimanında siz değerli misafirlerimizi karşılayacağız. Şoförünüz ve Rehberinizle tanıştıktan sonra özel Nemrut turunuz başlamış olacaktır.

4 gün boyunca siz değerli misafirlerimizle birlikte olacağız. Turumuza Kapadokya’dan çıkarak Adıyaman ve Kahta’ya varacağız, Nemrut dağında gün doğumunu seyrettikten sonra Mardin iline gideceğiz. Tur sonunda Mardin’de bulunan havalimanından sizleri mutlu bir şekilde göndereceğiz. Firmamız ve ekibiniz daima sizlere hizmet etmek için hazır olacaktır.

 

* Seyahat planı, geliş ve gidiş saatlerinize bağlı olarak değişebilir.

* Lütfen uçağınızın iniş ve kalkış saatleri hakkında bize detaylı bilgi veriniz.

* Tur minimum 2 kişiliktir. 0-6 yaş arası ücretsizdir. Lütfen ödeme panelinde 3. kişi ve daha fazla kişi katılımı belirtiniz.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Bakanlık Kokartlı Profesyonel Tur Rehberi
  • Klimalı 6-19 Kişilik Konforlu Araçlar
  • Havaalanı Çift Yönlü Transfer
  • Otelden Alış ve Otele Bırakış
  • Müze - Ören Yerleri Giriş Biletleri
  • Mardin – İstanbul Uçuşu

Dahil Olmayanlar
  • Kişisel Harcamalar
  • Yemekler
  • İkram Dışı İçecekler
Bilgilendirme

Zaman
  • 4 Gün


Seyahat Planı

Tur için sabah Kapadokya ya da Kayseri havalimanından hareket ederek Adıyaman'a gidiyoruz, tipik bir Güney Doğu Anadolu şehri olan Adıyaman’da şehir turu yapacağız. Öğle yemeği molasından sonra Türkiye’de bulunan bir çok şehirdeki gibi Osmanlı döneminde şehrin en büyük camii olan 1500 yılında inşaa edilen Ulu Cami’yi ziyaret edeceğiz. Ziyaretten sonra Kahta ilçesine geçeceğiz ve burada bir gece konaklayacağız.

Sabah erken saatlerinde otelden çıkış işlemlerinin ardından Nemrut Dağı'na gideceğiz, platonun muhteşem büyüsü eşliğinde gün doğuşunu izleyeceğiz ve devasa antik kaya heykellerini göreceğiz. Ardından Mardin’e doğru yola çıkacağız. Mardin’e vardığımızda otele giriş yapacağız, burada iki gece konaklayacağız.

Otelde kahvaltı yaptıktan sonra tarih boyunca binlerce yıldır çeşitli etnik ve dini medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve hala ev sahipliği yapmakta olan tarihi Mardin şehrini tüm gün boyunca gezeceğiz. İlk ziyaretimiz milattan sonra 569 yılında Süryaniler tarafından inşaa edilen Kırklar Kilisesi olacak. Ardından 1600 yıllık tarihi ile bir çok medeniyete tanıklık eden “Kartal Yuvası” olarak ta bilinen Mardin Kalesini göreceğiz. Öğle yemeği molasından sonra Mardin eski evleri arasında bir yürüyüş yaparak şehrin tarihi dokusunda geçmişi hissedeceğiz. Tur sonunda tekrar otele dönüş yapacağız.

Otelde yapılan kahvaltı sonrası çıkış işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu için sizleri Mardin Havalimanına transfer edeceğiz. Turumuz burada son bulacak. Tur boyunca güzel vakit geçirmek için Diğer Aktivitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.


SSS

Uçuşunuzdan sonra uçağınızın iniş saatinden önce görevli personelimiz havalimanında elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela yada tablet ile sizi bekliyor olacak, Valizlerinizi araca yerleştirdikten sonra Rehberinizle tanışacaksınız ve turumuz başlamış olacak. Lütfen uçağınızın Kayseri Havalimanına olan iniş saatinin sabah saat 08.00’den önce olmasına özen gösterin.

Tura Kapadokya’dan başlanacak ise servis araçlarımız sizi en geç sabah saat 08.00’de otelinizden alacaktır. Tur esnasında ise otelinizden saat 09:00’da alacaktır.

Tur için ödemeyi sitemizden tüm kredi kartları ile online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. (Lütfen ödeme panelinde 3 ve daha fazla kişi katılımı belirtiniz.) Dilerseniz sitemizin ödeme panelinde belirtilen kapora miktarını online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kalan tur ücretini şirketimize tur öncesi nakit olarak ödeyebilirsiniz. Turlarımız 2 kişi için hazırlanmıştır. Tek başınıza tura katılmak isterseniz, sadece bir kişinin müze ve ören yeri giriş ücretleri belirtilen tutardan düşülecektir.

Turumuz sizin, ailenizin ve sevdiklerinizle birlikte katılabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Minimum 2, maksimum 9 kişi ile bu tura katılabilirsiniz. Turlarımız 6 ile 19 kişilik araçlarla düzenlenir. Ayrıca 27 ve 46 kişilik araçlarla ise tek gruplar halinde de düzenlenebilir. İstediğiniz kişi sayısında tur satın alabilirsiniz. Tur Operatörü turu ve kişi sayısını organize edecektir.

Evet, çocuklarda tura katılabilirler, 0-6 yaş grubu çocuklar ücretsizdir. 6 yaş üstü çocuklar yetişkin statüsünde değerlendirilmektedir.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 1.776,00
Tarih
 
Kişi
Toplam: € 1.776,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin