İstanbul Tur (1 Gün)

İstanbul Tur (1 Gün)

İstanbul
Açıklama

Siz değerli misafirlerimizi sabah erken saatlerde Havalimanında karşıladıktan sonra şoförünüz ve rehberiniz ile eğleneceğiniz İstanbul turunuz başlıyor.

İlk önce İslam dünyasının en değerli şaheserlerinden biri olan ve mavi seramik çinileri ile altı adet minareye sahip olmasıyla ünlü olan Sultan Ahmed Camii’ni ziyaret edeceğiz. Cami ve Sultanahmet Meydanını gezeceğiz. Camii’nin hemen yanında bulunan dünyanın en büyük mimari eserleri arasında yer alan Ayasofya’yı ziyaret edeceğiz. Ayasofyadan sonra Bizans'ta Yerebatan Sarnıcı olarak bilinen meşhur sarnıcı ziyaret edeceğiz. Yerebatan Sarnıcı geçmişte Büyük Saray’a su depolamak için kullanılmıştır. Nezih bir restoranda öğle yemeği yedikten sonra Bizans Hipodrumunu’na doğru yola çıkacağız. Bizans Hipodrumu Roma ve Bizans İmparatorlukları döneminde şehirdeki eğlence ve spor merkezidir. Mısır Dikilitaşı, serpantin sütunu ve II. Willhelm Alman Çeşmesini göreceğiz. Bu gün son uğrayacağımız yer Topkapı Sarayı olacaktır. Topkapı Sarayı, Osmanlıdaki padişahların eski imparatorluk konutu ve dünyanın en eski, en büyük sarayıdır. Günümüzde sanat eserleri ve özel eserler sergilemek için müze olarak hizmet vermektedir. İçerisinde bir de Harem bölümü vardır.

 

Turumuz burada sona ermektedir. Burada sizlere veda edeceğiz.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Bakanlık Kokartlı Profesyonel Tur Rehberi
  • Klimalı 6-19 Kişilik Konforlu Araçlar
  • Havaalanı Çift Yönlü Transfer
  • Otelden Alış ve Otele Bırakış
  • Müze - Ören Yerleri Giriş Biletleri
  • Tur Sigortası

Dahil Olmayanlar
  • Paket İçeriğinde Olmayan Uçuşlar
  • Kişisel Harcamalar
  • Yemekler
  • İkram Dışı İçecekler
Bilgilendirme


Seyahat Planı

İstanbul Havalimanında siz değerli misafirlerimizi karşılayacağız. Şoförünüz ve Rehberinizle tanıştıktan sonra otelinize transfer olacaksınız. Valizlerinizi bıraktıktan sonra İstanbul özel turunuz başlamış olacaktır. Gün boyunca siz değerli misafirlerimizle birlikte olacağız. Firmamız ve ekibimiz daima sizlere hizmet etmek için hazır olacaktır. * Seyahat planı, geliş ve gidiş saatlerinize bağlı olarak değişebilir. * Lütfen uçağınızın iniş ve kalkış saatleri hakkında bize detaylı bilgi veriniz. * Topkapı Sarayı Salı günü ziyarete kapalıdır. * Tur minimum 2 kişi için hazırlanmıştır. 0-6 yaş arası ücretsizdir. Lütfen ödeme panelinde 3 ve daha fazla kişi katılımını belirtiniz.


SSS

Uçuşunuzdan sonra uçağınızın iniş saatinden önce görevli personelimiz havalimanında elinde isminizin yazılı olduğu bir tabela yada tablet ile sizi bekliyor olacak. Rehberinizle tanıştıktan sonra turumuz başlamış olacak. Lütfen uçağınızın İstanbul ya da Sabiha Gökçen Havalimanına olan iniş saatinin sabah saat 08.00’den önce olmasına özen gösterin.

Servis araçlarımız tarafından saat 09:00 ile 09:30 arasında otelinizden alınacaksınız.

Tur ödemesini sitemiz üzerinden tüm kredi kartları ile online olarak yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. (Lütfen ödeme panelinde 3 ve daha fazla kişi katılımı belirtiniz.) Dilerseniz sitemizin ödeme panelinde belirtilen kapora miktarını online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kalan tur ücretini şirketimize tur öncesi nakit olarak ödeyebilirsiniz. Turlarımız 2 kişi olarak planlanmıştır. Tek başınıza tura katılmak isterseniz, sadece bir kişinin müze ve ören yeri giriş ücretleri belirtilen tutardan düşülecektir.

Turumuz size özel, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte katılabilmeniz için planlanmıştır. Minimum 2, maksimum 9 kişi ile bu tura katılabilirsiniz. Turlarımız 6 ile 19 kişilik araçlarla düzenlenir. Ayrıca 27 ve 46 kişilik özel araçlarla tek grup halinde de düzenlenebilir. İstediğiniz kişi sayısında tur satın alabilirsiniz. Tur rehberiniz turu ve kişi sayısını organize edecektir.

Tabiki de, çocuklarınız tura katılabilirler. 6 yaşından küçük çocuklar ücretsiz katılabilirler. 6 yaş üstü çocuklar yetişkin statüsünde değerlendirilmektedir.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 268,00
Tarih
 
Kişi
Toplam: € 268,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin