Atv Turu (1 Saat)

Atv Turu (1 Saat)

Açıklama

Gidilecek Konumlar Potuk Hill Panaroma Aşk Vadisi

Kapadokya’nın etkileyici güzelliğini, doğal yapıtlarını ATV turları ile yakından görmek istemez misiniz? Tatilinize heyecan ve renk katma fırsatını ATV turları ile yakalayın.

Daha önceden ATV kullanmamış olmanızın önemi yok. ATV otomatik vitesli ve dört tekerli bir araç olduğu için sadece gazı ve freni kullanarak kolaylıkla hakim olabilirsiniz. Tur öncesinde atv kullanımı hakkındaki bilgiler deneyimli rehberlerimiz tarafından uygulamalı bir şekilde gösterilecek ve hazır olduğunuzda tura başlayacaksınız.

Turunuzun güvenle geçmesi için gerekli olan kask, maske gibi ekipmanlar tarafımızca karşılanmaktadır ve şirketimiz tarafından üçüncü şahıs sigortası yapılmaktadır, tur ücretine dâhildir.

ATV turuna katılmadan önce bazı ön hazırlıklar yapmanız gerekecektir. Tur vadilerden ve patika yollardan ilerlediği için toza maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden tura uygun kıyafetler tercih etmelisiniz. Tur bitiminde hava kompresör cihazı ile kıyafet temizliği ihtiyacınız karşılanmaktadır. Telefon, cüzdan

gibi eşyalarınızı kolayca taşımak için yanınıza fermuarlı çanta almanızı tavsiye ederiz.

Tura kış mevsiminde katılacaksanız kesinlikle bere ve eldiven almayı unutmayın.

Toza alerjisi, astım hastalığı ve hamile olan misafirlerimizin ATV turuna katılmalarını önermiyoruz, lens kullanan misafirlerimizin gözlük ile tura katılmalarını tavsiye ediyoruz.

ATV turlarında otelinizden alınıp, tur bitiminde tekrar otelinize bırakılacaksınız. Ulaşım hizmetiniz şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Tur esnasında Kapadokya’nın eşsiz bölgelerini ve güzelliklerini rehberimiz eşliğinde yakından görme fırsatınız olacak.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Otelden alma ve otele bırakma
  • Tur Rehberi
  • Üçüncü Şahıs Sigortası
  • Güvenlik Ekipmanları

Dahil Olmayanlar
  • Yemek
  • İçecekler
  • Kişisel Harcamalar
Bilgilendirme

Zaman
  • 1 Saat


SSS

Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 4 sezonda da atv turuna katılabilirsiniz.

ATV turunuzun güvenli bir şekilde geçmesi için her türlü önlemleri alıyoruz. Tur öncesinde kask, maske gibi koruyucu ekipmanlarınızı veriyoruz. Sürmesi çok kolay olan ATV kullanımını rehberlerimiz uygulamalı anlatıyor. Hangi tura katıldığınız fark etmeksizin profesyonel rehberimiz size eşlik edecek.

Kask takılması zorunludur. Yaş sınırı olarak 12-18 yaş aralığındaki çocukların Atv turu için arka koltuğa binmeleri gerekmektedir. Tur sırasında engebeli arazi şartlarına göre dizlik ve dirseklik takılmalıdır. Tarafımızdan temini gerçekleşmektedir. Tüm bu detaylar sizlerin güvenliğiniz ve yasal olarak uygulanan düzenlemelerdir. Sizlerin rahat ve sürüş keyfini kazasız ve sorunsuz tamamlamanız için oluşturulmuştur. Atv araçlarımızda hız limiti bulunmaktadır. Bu sayede hiç tecrübesi olmayan misafirlerimizin güvenliği düşünülmektedir.

ATV otomatik vitesli ve dört tekerli bir araçtır, rehberimiz motoru çalıştırdıktan sonra size sadece el pedalı ile gazlamak ve frene basmak kalacaktır.

Turistik gezi amaçlı ATV turları Turizm İl Müdürlüğünün belirlemiş olduğu rotalarda gerçekleşmektedir. Misafirlerimiz bu rotalara hâkim olmadıkları için cezai işleme maruz kalabilmektedir. Bu sebepten dolayı ATV kiralanması yasaktır.

Tur sırasında her vadide, seyir noktalarında ve müzelerde fotoğraf çekinebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için kısa molalar verilmektedir.

ATV iki kişilik bir araçtır, bir ATV ye iki kişi rahatlıkla binebilir.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 15,00
Tarih
 
Atv
Toplam: € 15,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...