Jeep Safari Turu

Jeep Safari Turu

Kapadokya
Açıklama

Unutamayacağınız bir macera yaşamak için Jeep Safari en çok tercih edilen turladan birisidir. Sizi macera dolu, eğlenceli, unutamayacağınız, keyifli anlar yaşayacağınız bir yolculuğa çıkaracağız. Kapadokya’nın etkileyici yerlerini keşfetmenin en iyi yolu Jeep Safari Turu dur.

Jeeplerinizde usta sürücülerle birlikte göz kamaştırıcı manzaraların, vadilerin, peri bacalarının ve muhteşem görünümlü doğanın tadını çıkartacaksınız.

Jeep Safari Turu Kapadokya’nın merkezinde büyüleyici bir safari yapmanızı sağlar. Jeepler sizi bilinmeyen, engebeli yollardan geçirir ve fantastik manzarayı keşfetmenizi sağlar. Kapadokya’yı gezerken en mükemmel ve en gizli yerleri keşfedip eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayacaksınız.

Gün doğumunda havada süzülen çoğu sıcak hava balonunun nefes kesici manzarasının tadını çıkarabilir veya gün batımını en geniş görüş alanıyla izleyebilirsiniz. Dünyada Gündoğumu ve günbatımı seyrinin en gözde yeri Kapadokya’dır. Jeep Safari Turu, Kapadokya’da kaçırmak istemeyeceğiniz, deneyim etmeniz gereken tecrübelerden biridir.

 

Gün Doğumu Jeep Safari Turu

Tur, Kapadokya’nın büyüleyici manzarasında güneş doğmadan önce başlar. Yolcular, gökyüzündeki hava balonlarını izlerken güneşin doğuşunun etkileyici fotoğraflarını çekme şansını yakalarlar.

 

Gün Batımı Jeep Safari Turu

Tur, gün batımından 1 veya 2 saat önce başlar.

 

Jeep Safari Yolu:

1-ORTAHİSAR

*Ortahisar Güzergahı 1

-Hastane,

-Üzengi Vadisi,

-Ortahisar Panorama,

-Gün Batımı Zindan.

 

*Ortahisar Güzergahı 2

-Pancarlık Kilise,

-Pancarlık Parkuru,

-Ortahisar Panorama,

-Kızılçukur.

 

2-GÖREME

*Göreme Güzergahı

-Aşk Vadisi, 

-Ros Vadisi,

-Kılıçlar Vadisi,

-Göreme Killik.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Otelden alma ve bırakma
  • Tur süresi içinde geçerli sigorta
  • Profesyonel sürücü

Dahil Olmayanlar
  • Yemek
  • İçecekler
  • Kişisel Giderler
Bilgilendirme


SSS

Kapadokya bölgesine ne zaman gelirseniz gelin, jeep safari turu yapabilirsiniz. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 4 sezonda da jeep turuna katılabilirsiniz.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 70,00
Tarih
 
Kişi
Toplam: € 70,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...