Beyzade Taş Oda

Beyzade Taş Oda

Açıklama

Farklı formlarda doğal taşlar kullanılarak inşa edilmiş Taş Odalarımız yaklaşık 35-40 metrekaredir. Klasik ve modern mimari ile tasarlanmıştır. Modern teknoloji ile geliştirilen muhteşem benzersizliğe sahip ambiyansla donatılmıştır. Ahşap ve taş oymacılığı büyüleyici ve mistik bir atmosfer oluşturmuştur. Bu noktada jakuzili banyodan çıkmayı istemeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle tasarlanan duş, size huzur dolu bir yer sunacaktır.

Balayı çiftleri için özel olarak sunulan oda süsleme hizmeti ile gül yaprakları, Meyve , Şarap ve mumlar ile birlikte balayınızı  unutulmaz anılar  yaşabilirsiniz.

0-6 yaş çocuklar ücretsizdir. 06-12 yaş gurubu çocuk statüsünde değerlendiriliyor. Ayrıca müşterilimiz otele giriş sırasında yasa gereği HES kodunu bildirmek zorundadırlar.

Lütfen Rezervasyonunuzu yaparken kalacağınız tarih aralığını gece sayısınca her günü ayrı seçiniz.

 

Müsaitlik Takvimi
Oda Özellikleri

Jakuzi

Buklet Ürünleri

Minibar

Çay / Kahve (Kattle)

Led TV - Uydu Kanalları

Neler Dahil
  • Kahvaltı
  • Çay-Kahve (Kattle)
  • Su

Dahil Olmayanlar
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Ekstra Kişisel Giderler
Bilgilendirme


SSS

Müşteri memnuniyetine hassasiyet gösteren tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Otelimiz, bölgede yeni inşa edilmiş benzersiz farklı doğal taşlardan yapılma lüks odamızdır. Uzun yılların tecrübesi ile müşteri taleplerine uygun olarak dizayn edilmiş, bütün aktivite, alışveriş ve eğlence yerlerine kolay ulaşım sağlama olanağı bulunan yakın bir konumdadır.

Otelimize giriş ve çıkışlarınızda görevlilerimiz valizlerinizin taşınmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Sabahları serpme kahvaltı verilmektedir ve oda hizmetlerine dahildir. Otelimizde Alakart Restoran mevcuttur, öğle ve akşam yemekleriniz için restoranımızdan faydalanabilirsiniz.

Otelimize tek bay kabul edilmektedir.

Odanızı 7 gün öncesinden bilgi vererek iptal edebilirsiniz, oda için ödediğiniz ücretin tamamı size iade edilecektir. Son 7 gün içerisinde iptal talebiniz olur ise ücret iadesi bulunmamaktadır. Oda ücreti tam olarak tahsil edilir. Ücret ödenmemiş ya da kısmi ödeme yapılmış ise kalan tutar talep edilir.

Odalarımızda ek yatak hizmeti verebilmekteyiz. Ek yatak için ilave ücret talep edilmez. Odalarımızın tümünde 0-6 yaş grubu çocuklarınız için ilave beşik verilmektedir. Bu hizmet ücrete tabi değildir.

Odalarımız her müşteri çıkışında ve girişinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca tüm otel ve ortak kullanım alanları rutin aralıklarla dezenfekte edilmekte olup Hijyene son derece özen gösterilmektedir. Odalarımız mümkün olduğunca gerektiğinden daha fazla havalandırılmaktadır. Görevli Personelimiz maske ve eldiven ile sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet vermektedir. Çarşaf, Kılıf, Havlu gibi tekstil ürünleri 90 derece sıcak suda dezenfekte ürünleri ile yıkanmaktadır.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
Satışa Kapalı
Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin

Benzer Turlar

Yükleniyor...