Standart Balon Turu

  • Çok Satan

Standart Balon Turu

Kapadokya
Açıklama

Kapadokya sıcak hava balonu turları Kapadokya ve peribacalarını keşfetmek için en tercih edilen tur balon turudur. Kapadokya’da sıcak hava balonları, uçmak için Türkiye ve Dünyadaki en iyi yerlerden biridir.

Kapadokya peribacaları manzarası üzerinde uçuştan çok etkileneceksiniz. Kapadokya balon uçuşları hafif rüzgar ve serin hava nedeniyle genellikle sabah erken saatlerde düzenlenir.

Sizi sabah erkenden otelinizden servislerle alıp balon uçuş alanlarına getiriyoruz.

Hafif bir kahvaltıdan sonra balonların hazırlanma ve şişmelerini izlerken uçuş kuralları ve güvenlik hakkında bilgilendirileceksiniz. Sonra balon sepetlerine binecek ve uçuşa başlayacaksınız.

Kapadokya’daki Vadiler, peribacaları ve muhteşem Kapadokya manzarası üzerinde rüya gibi bir yolculuk yaşayacaksınız.

Kapadokya standart balon uçuşları yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Uçuş gününde rüzgar hızına bağlı olarak 5 km ila 25 km mesafelerde uçuş yapılır. Yüksekliği ortalama 500 metrede uçulur ve rüzgar koşullarına bağlı olarak 1000 metreden daha yükseğe çıkılabilir. Yere inilerek uçuş deneyimi kutlanır ve size balon firması tarafından bir uçuş sertifikası hediye edilir.

Kapadokya sıcak hava balonu uçuşları yıl boyunca devam eder. Ancak, hava koşullarına bağlı olarak bazen kış aylarında iptaller olabilir.

Profesyonel ve deneyimli pilotlar eşliğinde en son teknoloji ile üretilen balonlarla uçuşlar gerçekleşir.

Kapadokya sıcak hava balon turu deneyimini kesinlikle yaşamanızı tavsiye ederiz.

Siz balonla uçmanın keyfini sürerken 0-5 Yaş grubu çocuklarınız varsa çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme panelinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Yolcu sigortası
  • Otelden balon kalkış alanına transfer
  • Açık büfe kahvaltı
  • 60 dakikalık uçuş süresi
  • 12-20 kişilik balon sepeti
  • Uçuş sonrası alkolsüz şampanya ve sertifika töreni

Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler (belirtilmediği sürece)
  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi
  • Çocuk Bakıcı Hizmeti
Bilgilendirme


SSS

Avanos, Göreme, Mustafapaşa, Nevşehir, Uçhisar, Ürgüp, Ortahisar, Çavuşin, Kaymaklı bölgeleri içerisinde kalıyorsanız otelinizden alınıp, uçuş sonrası tekrar otelinize bırakılırsınız. Bu hizmet ücrete dahildir.

Otel konumuna bağlı olarak, uçuştan 30-45 dakika önce servisler sizi konakladığınız yerden alıp, kahvaltı alanına götürecektir. Kahvaltıdan sonra servisler sizi, balon kalkış alanına götürüyor.

Balonlar Göreme çevresindeki 5-6 km alandan havalanmaktadır. Kapadokya bölgesi içerisinde kalacak şekilde, rüzgara bağlı olarak hareket ederler.

Uçuş için ödemeyi sitemizden tüm kredi kartları ile online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ödeme panelimiz üzerinde belirtilen kapora miktarını online olarak yapıp rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, kalan miktarı ise uçuş öncesi şirketimize nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Misafir yoğunluğuna göre sepet içerisinde uçan kişi sayısı değişmektedir. 12-16-20-28 kişilik sepetler bulunmakta olup, o günkü yoğunluğa göre sepet çıkartılmaktadır. Her sepetin rahatlığı vardır, kişi sayısı arttıkça alan daralıyor gibi düşünülmemesi gerekmektedir.

Standart balon uçuşları kalkışdan itibaren genellikle 60 dakika sürer. Balonun iniş alanı bulması için bazen bu süre uzayabilir.

Sıcak hava balon turlarında güzergah rüzgarın hızı ve yönüne göre genellikle göremeki vadi ve pericaları üzeinde 5-10 km alan içerisinde gerçekleşir.

Sıcak hava balonları genellikle 500-1000 metre yükseliğe kadar uçularını gerçekleştiriyor.

Evet, 0-5 Yaş grubu çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme seçeneğinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 85,00
Tarih
 
Kişi
Çocuk Bakıcısı

Toplam: € 85,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...