Özel Balon Turu

Özel Balon Turu

Kapadokya
Açıklama

Özel Balon Yolculuğu - Yaklaşık 1 saatlik uçuş - Ailenize veya Grubunuza Özel Kapadokya'da bir güne başlamanın en iyi yolu budur, Macera, gün doğumundan yaklaşık 1,5 saat önce otelinizden başlıyor. Lüks minivanlarımız sizi otelinizden alarak hafif kahvaltı ve kayıt için ofisimize getirecektir.

Bu süre zarfında pilotlarımız, doğru kalkış noktası için hava durumunu kontrol edecektir. Her sabah aynı noktadan ayrılmak yerine, en iyi uçuşu yapmak için rüzgar yönüne ve rüzgar hızına göre yola çıkacağız. Nokta kararından sonra oraya minivanlarımızla gidecek ve balonunuzun hazırlanmasını izleyeceksiniz.

Uçuş 1 saat sürecek ve size hava durumuna göre en iyi yerleri göstermeye çalışacağız. Ayrıca tüm hava koşulları uygunsa, güneşin doğuşunu da izleyeceksiniz.

Uçuş, kalkış noktasından farklı bir yerde tamamlanacaktır ve yer ekibimiz araçlar ile sizi indiğiniz yerde karşılayacak.

Geleneksel şampanya kutlamalarını uçuşun sonunda yapacağız ve size bu macerayı hayatınızın geri kalanında hatırlatmak için bir katılımcı sertifikası vereceğiz. Lüks minivanlarımız sizi otellerinize götürecektir.

 

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Otelden araçla alma / Otele geri dönüş
  • Hafif kahvaltı
  • 20-24 kişilik sepet ile 1 saatlik uçuş
  • Özel Yolcu sigortası
  • Şampanya Kutlama ve Uçuş Sertifikası
  • Tüm VERGİLER
Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 990,00
Tarih
 
Kişi
Bebek Bakıcısı

Toplam: € 990,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...