Koltuklu Özel Balon Turu

Koltuklu Özel Balon Turu

Kapadokya
Açıklama

Kapadokya'da bir güne başlamanın en iyi yolu budur, Macera, gün doğumundan yaklaşık 1,5 saat önce otelinizden başlıyor. Lüks minivanlarımız sizi otelinizden alarak hafif kahvaltı ve kayıt için ofisimize getirecektir.

Koltuklu Özel Balon Yolculuğu - Yaklaşık 1 saatlik uçuş - Maximum 4 Kişi - Ailenize veya Grubunuza Özel

Bu süre zarfında pilotlarımız, doğru kalkış noktası için hava durumunu kontrol edecektir. Her sabah aynı noktadan ayrılmak yerine, en iyi uçuşu yapmak için rüzgar yönüne ve rüzgar hızına göre yola çıkacağız. Nokta kararından sonra oraya minivanlarımızla gidecek ve balonunuzun hazırlanmasını izleyeceksiniz.

Uçuş 1 saat sürecek ve size hava durumuna göre en iyi yerleri göstermeye çalışacağız. Ayrıca tüm hava koşulları uygunsa, güneşin doğuşunu da izleyeceksiniz.

Uçuş, kalkış noktasından farklı bir yerde tamamlanacaktır ve yer ekibimiz araçlar ile sizi indiğiniz yerde karşılayacak.

Geleneksel şampanya kutlamalarını uçuşun sonunda yapacağız ve size bu macerayı hayatınızın geri kalanında hatırlatmak için bir katılımcı sertifikası vereceğiz. Lüks minivanlarımız sizi otellerinize götürecektir.

Müsaitlik Takvimi
Neler Dahil
  • Otelden araçla alma / Otele geri dönüş
  • Hafif kahvaltı
  • 20-24 kişilik sepet ile 1 saatlik uçuş
  • Özel Yolcu sigortası
  • Şampanya Kutlama ve Uçuş Sertifikası
  • Tüm VERGİLER

Dahil Olmayanlar
  • Yiyecek ve içecekler, belirtilmediği sürece
  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi
  • Çocuk bakıcısı hizmeti
Bilgilendirme


SSS

Avanos, Göreme, Mustafapaşa, Nevşehir, Uçhisar, Ürgüp, Ortahisar, Çavuşin, Kaymaklı bölgeleri içerisinde kalıyorsanız otelinizden alınıp, uçuş sonrası tekrar otelinize bırakılırsınız. Bu hizmet ücrete dahildir.

Otel konumuna bağlı olarak, uçuştan 30-45 dakika önce servisler sizi konakladığınız yerden alıp, kahvaltı alanına götürecektir. Kahvaltıdan sonra servisler sizi, balon kalkış alanına götürüyor.

Balonlar Göreme çevresindeki 5-6 km alandan havalanmaktadır. Kapadokya bölgesi içerisinde kalacak şekilde, rüzgara bağlı olarak hareket ederler.

Uçuş için ödemeyi sitemizden tüm kredi kartları ile online yapabilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ödeme panelimiz üzerinde belirtilen kapora miktarını online olarak yapıp rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, kalan miktarı ise uçuş öncesi şirketimize nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Misafir yoğunluğuna göre sepet içerisinde uçan kişi sayısı değişmektedir. 12-16-20-28 kişilik sepetler bulunmakta olup, o günkü yoğunluğa göre sepet çıkartılmaktadır. Her sepetin rahatlığı vardır, kişi sayısı arttıkça alan daralıyor gibi düşünülmemesi gerekmektedir.

Standart balon uçuşları kalkıştan itibaren genellikle 60 dakika sürer. Balonun iniş alanı bulması için bazen bu süre uzayabilir.

Sıcak hava balon turlarında güzergah rüzgarın hızı ve yönüne göre genellikle Göreme’deki vadi ve peribacaları üzerinde 5-10 km alan içerisinde gerçekleşir.

Sıcak hava balonları genellikle 500-1000 metre yüksekliğe kadar uçuşlarını gerçekleştiriyor.

Evet, 0-5 Yaş grubu çocuklarınız için bakıcı hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen ödeme seçeneğinde çocuk bakıcısı talebinizi belirtiniz.

Yorumlar
Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Sen Yap
Değerlendirme Yapın
Puan Verin
€ 1.290,00
Tarih
 
Kişi
Çocuk Bakıcısı

Toplam: € 1.290,00

Benzer Turlar

Yardıma Mı İhtiyacınız Var ? Bize Bir Mesaj Gönderin
Yükleniyor...